Przeprowadzki Olsztyn

Kompleksowa obsługa przeprowadzek w Olsztynie

Każda przeprowadzka wiąże się z czasochłonnym pakowaniem, porządkowaniem i transportem, które mogą potrwać nawet kilka dni. Zajmuje ona tak wiele czasu, ponieważ samochodem osobowym trzeba wykonać wiele kursów z jednego miejsca do drugiego, aby przewieść wszystkie meble, sprzęty i kartony z osobistymi rzeczami, powodując jeszcze większy stres i zakłopotanie. Na rynku działają jednak firmy, które zawodowo zajmują się pomocą przy zmianie miejsca zamieszkania. W kwestii takiej jak przeprowadzki Olsztyn ma bowiem wiele przedsiębiorstw do zaoferowania.

Nasza firma oferuje kompleksową obsługę przeprowadzek w Olsztynie. Nie rozpoczynamy bowiem naszej pracy dopiero podczas transportu, lecz pomagamy Klientom już w czasie pakowania. Proponujemy Państwu szeroki wachlarz usług:

– pakowanie oraz zabezpieczanie mebli i innych sprzętów – doświadczeni tragarze starannie zabezpieczą mienie specjalnymi środkami,
– demontaż mebli- składamy je szybko i sprawnie, aby potem móc je bezpiecznie przewieść,
– sprzątanie mieszkania przy użyciu nowoczesnych urządzeń, które dokładnie czyszczą różnego rodzaju powieszchnie,
– transport mebli z marketów i sklepów firmowych (między innymi IKEA, Castorama, Praktiker, Obi) pod wskazany adres- dzięki naszej pomocy klienci nie muszą dwuktornie przewozioć nowo zakupionych mebli,
– dowóz mienia pod wskazany adres – posiadamy różnej wielkości pojazdy, dlatego zazwyczaj wykonujemy tylko jeden kurs, aby przetransportować wszystkie meble i sprzęty,
– montaż mebli w nowym mieszkaniu – zazwyczaj zajmuje on dużo czasu, dlatego proponujemy Klientom szybką i sprawną pomoc profesjonalistów.

W ramach wszechstronnego serwisu oferujemy także usługi dowozu materiałów budowlanych, odświeżania powietrza w lokalach oraz utylizacji mebli, sprzętu AGD bądź RTV.

Zapewniamy pomoc profesjonalnego kierowcy oraz doświadczonych tragarzy, którzy efektywnie i w jak najkrótszym czasie pomogą w wyprowadzeniu się, jak i również w urządzeniu nowego lokum. Ponadto posiadamy dużą flotę samochodów dostawczych i ciężarowych, dlatego mamy pojazdy przystosowane do każdego typu zlecenia.

Niewątpliwą zaletą skorzystania z usługi naszej firmy jest indywidualna wycena zlecenia. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każda przeprowadzka wygląda inaczej, więc wyceniamy je na przykład na podstawie liczby wykonanych usług, odległości transportu oraz liczby przewożonego sprzętu.